Vprašanje bralcem

neznan uporabnik

tema odprta - 27. jan 2002 22:12 | ogledi: 2.095 | odgovori: 20

poslala sem že nekaj receptov pa ni nobenega med ostalimi.Zanima me če delam kaj narobe da ni mojih receptov?Prosim za odgovor!hvalaa

alenka platinovsek

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

28. jan 2002 7:53

Alenka, na portalu je rubrika "zadnjih 5 receptov" in v tem polju je na dnu "pošljite svoj recept". Tukaj nam pošljete recept, po nekaj dnevih je pa objavljen. Sem opazil, da ste preko foruma poskušala oddati recept, pa seveda ni šlo. Recept, ki ga pa v forum napišete, pa ne konča v bazi receptov....kar je škoda. lp Bojan

Marinka  

član od: 3.9.2001

sporočila: 123

28. jan 2002 8:26

Recept je prišel na bazo,toda moramo ga popraviti,ker je pisan z velikimi črkami.Skušamo urediti recepte da so kolikor toliko v enaki obleki.Zato tudi traja nekaj časa. Na forumu je veliko zelo dobrih receptov in bi bilo dobro da bi nam dovolili da jih damo v bazo, da še ,drugi uživajo. Lep pozdrav in še tako naprej. Marinka Marinka Pečjak

prekmurka  

član od: 24.10.2001

sporočila: 672

28. jan 2002 8:42

MARINKA, jaz pošiljam vse recepte na forum ,če pa se vam zdi ,da je primeren za bazo ,jih kar dajte tja. Lepo vas pozdravljam in vam želim prijeten začetek tedna in hvala za vaš trud. MARTIKA Marta Vidovič

HALI  

član od: 3.9.2001

sporočila: 112

28. jan 2002 10:01

Ja, ja tudi jaz sem za to, da recepti iz foruma "romajo" v bazo...

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

28. jan 2002 10:07

Vem, da je nekaj več dela, ampak forum je anonimen, baza pa ni in ne morem kar jemati receptov, ki so morda dobesedno prepisani in jih copy/paste v bazo. Fino bi bilo, ko bi vi recepte pošiljali v bazo, na forumu pa navedli le link... Zavedam pa se, da je tehnična težavica: Recept v bazi ni takoj viden, vsi ki pa nekaj pišete na forumu, seveda želite, da takoj posredujete to, kar želite... Hm... Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

14. feb 2002 10:55

Ha, ha, ha ha... Moram reči, da sem se dodobra nasmejal "šali" na prvi strani. Gost, ki se dolgo muči z jedjo, zavpije: "Natakar, plačam!" "Kaj ste imeli?" vpraša natakar. Verjetno, ker je nisem razumel!? Mile Sporočilo je spremenil(a) Milan Perlič dne 14. feb 2002 11:00:51

neznan uporabnik

14. feb 2002 15:34

zanima me kdaj bo spet nagradna igra in kje?

neznan uporabnik

15. feb 2002 13:35

Topi in drugi! Sem za to, da se dobimo nekje v Ljubljani. Vsak konec tedna sem v Ljubljani in lahko organiziramo shod kulinarikov ob kozarčku vina. Da vidimo šaljivce, saj so mogoče čisto običajni smrtniki!? Dobrodošle bi bile tudi punce, da bi prijetneje podebatirali kulinarično tematiko. Vabilo Murku, Heteru, Florjanu, Henriju, Hani, Beti in vsem drugim velja. Srečanje te pisane druščine bi bilo prav zabavno! Boris Fedor Kopitnik

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

15. feb 2002 13:44

alenka: Nagradna igra bo, ko bo spremljajte naše strani, vedno je na portalu tudi obvestilo. Ne morete jo zgrešiti! Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

15. feb 2002 15:48

Kako je pa s kopiranjem receptov iz baze na teletekst TV SLO ali v časopis? Ali se to dela z dovoljenjem urednikov KulSlo? LPP

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti