Pokrovka wonder cooker

Balenka  

član od: 28.4.2004

sporočila: 2825

tema odprta - 10. jan 2007 23:34 | ogledi: 9.739 | odgovori: 19

Pred morda 15 leti sem na celjskem sejmu kupila pokrovko WONDER COOKER. Kmalu za tem sem jo posodila sorodnici, ki je bila nad njo zelo navdušena. Kasneje sem ji to pokrovko tudi poklonila.

Zelo rada bi imela tako pokrovko tudi sama. Zanima me, če je katera izmed vas tako pokrovko pred kratkim kupila. Prosila bi vas, če mi lahko poveste, kje bi jo lahko tudi sama kupila. Takrat sem jo kupila pri Costa commerce iz Kopra, vendar pa tega podjetja na internetu nisem našla.

Zelo bom vesela vsake informacije.

LP

Balenka

Temo je spremenil(a) Balenka dne 11. jan 2007 00:09:15

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

11. jan 2007 8:31

Sem dala v iskalnik podjetje in je bil prvi zadetek na najdi.si. Podjetje se še vedno nahaja v Kopru, sem poklicala in pokrovke imajo na zalogi. Gospa mi je povedala še ceno v SIT in sicer 14.900. Tel. številka pa je 041 626 448. Pa, da mi ne bi kdo rekel, da delam reklamo, ker pokrovke sploh ne poznam. LP

ena mš  

član od: 18.11.2006

sporočila: 1184

11. jan 2007 18:19

Mene pa zanima v čem prednjači ta pokrovka.Zakaj bi se jo splačalo kupiti? ena mš

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

11. jan 2007 18:38

Imam jo, vendar redko uporabljam. Najprej je bilo zelo težko oz. nemogoče prepričati osebke moškega spola, da je naj ne vrtijo in obračajo kot ostale. Po uporabi jo moraš razstaviti, umiti in posušiti. Na splošno ni slaba zadeva, je dokaj stabilna in ne razpada kot tista Tefalova in Interspara. Če bi pa skombinirala pokrovko s posodo od Tefala, bi pa verjetno bila kar dobra stvarca. Se mi pča zdi malce draga glede na vso ponudbo posode, sicer pa, kakor pač komu paše. Imaš jo pa leta in leta, mislim, da jo imam že kakih 15 let. Lp riba-ribica

Balenka  

član od: 28.4.2004

sporočila: 2825

13. jan 2007 17:08

Hvala za informacije. Lijana, jaz sem iskala preko Googla, pa nič našla. Ni mi padlo v glavo, da bi šla na Najdi.si, bom pa si za drugič zapomnila. Mislim, da si bom pokrovko kljub ceni umislila, če ne drugače, si jo bom podarila za kak praznik. Pred kratkim sem našla nekaj receptov za pripravo jedi s pokrovko Wonder cooker. Riba.ribica, kako to, da je ne uporabljaš, ali pa morda nanjo pozabiš. Moja sorodnica pravi, da je ne bi dala iz kuhinje, saj jo lahko uporabi za več velikosti posode, pa še s pokrovke ne kaplja. Ena mš, upam, da si uspela pogledati na netu za to pokrovko in videti, kakšne oblike je. Cena je res malo visoka, pa vendar. Če je tudi dolgotrajno uporabna, pa je tudi nekaj. Ko jo bom preizkusila v lastni kuhinji, ti bom lahko kaj več natipkala. Punce, še enkrat hvala. Lepo se imejte in veliko se smejte. Balenka

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

13. jan 2007 18:16

Tudi meni se le praši na stelaži v shrambi. Če ima ta tvoja sorodnica kake recepte bi jih z veseljem sprobala. Če pokrovka že toliko stane bi jo probala tudi malo uporabljat. lp Vesna

Balenka  

član od: 28.4.2004

sporočila: 2825

13. jan 2007 18:59

Reca, recepte imam jaz, bom jih skopirala in ti jih pošljem. Na ZS mi prosim pošlji naslov. LP

nb  

član od: 29.11.2005

sporočila: 2339

13. jan 2007 19:31

Tudi jaz imam to pokrovko že približno 15 let. Uporabljam jo redno, ampak kot navadno pokrovko. Fino je, ker ni važno kako veliko posodo imaš, na vsako paše. Od predstavitve, na kateri sem jo kupila se pa spomnim samo peke palačink, ki jih v ponvi ni potrebno nič obračati. Nena

andreja č.  

član od: 3.4.2006

sporočila: 587

13. jan 2007 19:46

To pokrovko imam tudi jaz,jih je pred leti prodajala moja mami,sama je za tak denar ne bi nikoli kupila.Sem pa zelo hvaležna da le te na koncu ni mogla prodati in jo je podarila meni.Uporabljam jo kot navadno pokrovko vendar mi je pri njej všeč ko paše na vsako posodo andreja č.

pat  

član od: 5.9.2006

sporočila: 204

13. jan 2007 21:44

če se jaz prav spomnim, se ta pokrovka uporablja za peko pizze in toasta v ponvi. pat

Balenka  

član od: 28.4.2004

sporočila: 2825

13. jan 2007 23:45

Ja, pat, mislim, da se kar prav spomniš, ker sem jaz nekaj takega videla na predstavitvah na celjskem sejmu. Andreja in nb, strinjam se, ker ta pokrovka res paše na vse posode, od lončka do pribl. 24 cm, čese ne motim. Sem vesela, da ste mi pomagale. Hvala! Balenka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti