Pralni stroj

andreja č.  

član od: 3.4.2006

sporočila: 587

14. dec 2006 13:13

V lesnini imajo sedajle v akciji bosch-ovega,jaz ga imam že 10 let,no ne ravno ta model ampak sem zelo zadovoljna z njim.Sicer pa sedaj hvalijo predusem gorenje,tudi midva,ko bova menjala sva se zmenila da kupiva gorenje.Malce je potrebno še naše stvari kupovat andreja č.

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

15. dec 2006 21:53

mamamia je napisal/a:
Na glasnost ne mislim toliko, ker imam pralni stroj v kleti, ampak Gorenjev, ki gaimam zdaj že kakšna tri, štiri leta, je zelo tih, dela komaj slišno, pa tudi pri centrifugiranju ni glasen. Je pa res še nekaj: tudi če je stroj višjega ali visokega cenovnega razreda, pa ga ne postaviš namm natančno, se bo med centrifugiranjem premikal in ropotal...preverjeno na lastni koži, smo enega takega pred leti skoraj lovili po pralnem prostoru, še lepo je zrukal mojega prejšnjega... Pravijo, a je najboljši test, ali je stroj pravilno nameščen, tak, da daš na stroj kozarec vina in ga vključiš. Kozarec mora obmirovati, potem je stroj pravilno nameščen... mamamia
Mamamia, ta stro je bil tisti, za posebne stranke. Dodatna funkcija: gre sam obesit !. Škoda, da ga niste takaj razumeli ! PS. Stroji se kvarijo pri vseh znamkah, pomemben je samo servis. Ne bom svetovala, ampak dobro poznam strategijo proizvajalca, ki je z dobro zastavljenim servisom in fički osvojil trg. Drugače pa imam pri stroju enake kriterije kot Mamamia. frina

golubić  

član od: 13.5.2007

sporočila: 1276

24. avg 2012 20:55

Sama imam Gorenje in zadnje čase so toliko sliši da ga po noči več ne smem vklapati ker se ustrašimo ko vklopi centrifugo.Pravijo da mu najverjetneje ne delajo amortizerji.Zdej me zanima če mogoče gdo ve ali se bobanj lahko pomika če ga z roko pomikamo  naprej -nazaj ne v krog.Moj ne gre niti za milimeter.

golubić

ursus_le  

član od: 25.5.2008

sporočila: 227

25. avg 2012 10:05

Boben se seveda mora premikat (npr. ko dajes perilo v ali iz stroja, se vedno nekaj malega maje naprej in nazaj). Kot si rekla, je napaka verjetno v amortizerjih (ali pa lezajih).

Lahko pa vprasam mojga atija, ki je svoje case bil serviser.

urska

golubić  

član od: 13.5.2007

sporočila: 1276

25. avg 2012 11:30

Dej prosim vprašaj ,ležaj smo že zamenjali ker se je dosti slišala ko je delala centrifuga samo to ni bilo nič kako se zdej sliši.

golubić

ursus_le  

član od: 25.5.2008

sporočila: 227

28. avg 2012 8:34

golubić je napisal/a:

Dej prosim vprašaj ,ležaj smo že zamenjali ker se je dosti slišala ko je delala centrifuga samo to ni bilo nič kako se zdej sliši.

golubić

Torej, sem vprasama mojga atija in odgovor se je glasil nekako takole: Da ni normalno, da se boben ne guga naprej nazaj, kar pomeni, da so sli ali lezaji ali amortizerji. Zdaj ali so zarjaveli, ali so zablokirali, ti ne more povedati (brez ogleda). Ce pri ropotanju tudi tuli, je bolj verjetno, da so to lezaji, ce pa samo ropota in stroj tudi skace, so pa bolj verjetno sli amortizerji. V vsakem primeru pa je to potrebno popraviti, ker se samo od sebe ne bo izboljsalo.

urska

golubić  

član od: 13.5.2007

sporočila: 1276

28. avg 2012 11:03

ursus_le HVALA za odgovor.

golubić

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti