Ja, tako kot je napisala Maja. To mora bit pravi sir za peko na žaru. Jaz ga popečem na olivnem olju in položim na rukolo. Za dekoracijo pa tako, kot dela domišljija. Jaz velikokrat šanpinjone prerežem samo na polovico in jih spečem zravem. Nam je to zelo dobro. Mislim da nimaš kaj zgrešit.
lp Vesna
Kosilo za dvajsetletnika :)
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
