Kakšno brizgalno vrečo za krasitev

vemves  

član od: 19.5.2005

sporočila: 337

tema odprta - 29. nov 2006 22:51 | ogledi: 1.696 | odgovori: 6

Zanima me,kje in kakšno vrečo si naj nabavim za krašenje tort,ta,ki jo imam sedaj,je za (pa še kakšen nasvet za kremo je dobrodošel)

Saša

631141  

član od: 14.11.2003

sporočila: 612

30. nov 2006 7:41

Kupila sem jo v Pekarni Vrhnka in nastavke tudi. Je plastificirano blago in se mi super obnese. Imam ene stare, ki so obupne, kar iz njih začne pronicat. Lp, Klavdija

stasafrank  

član od: 29.6.2003

sporočila: 518

30. nov 2006 7:55

Jaz sem si jo kupila za 2.000 (brez nastavkov) na Hrvaškem v trgovini Sve i svašta, je pa od firme Kaiser. Plastificirana in brez šivov ampak lepljena. Po dveh tednih uporabe sem bila tako navdušena, da sem si naročila še eno za vsak slučaj... Ne prepušča nič, lepo se jo čisti, baje jo lahko vržem tudi v pralni stroj, ampak raje ne bi... Kupi si dobro, pa bo mir za nekaj let. Če dobiš, je fino zraven kupiti še nastavke z adapterjem. To izgleda tako, da del adapterj porineš v vrečko - kot nastavek za brizganje. Drugi del pa riviješ iz zunanje strani skupaj z nastavkom. Tako lahko nastavke poljubno menjavaš, četudi imaš polno vrečko kreme. Staša

Pekarica  

član od: 10.10.2005

sporočila: 255

30. nov 2006 8:14

Jaz najlažje in najlepše okrašujem s "Taperwerovo" kroglico, ki ima 5 nastavkov. Pekarica

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

30. nov 2006 10:12

Jaz sem kupila eno germansko zadevo pri najboljšem sosedu. Trik je v tem, da vaja dela mojstra. Skratka, vzemi si eno popoldne, stepi smetano, potem pa malo vadi...in boš dobila "grif" Vendelina jr.

val  

član od: 7.3.2006

sporočila: 665

30. nov 2006 10:33

Ja samo če iz vrečke curi in kaplja???Vrečka mora bit ko se šika pa gre.Kar se tiče pa vaje se pa strinjam ,vaja dela mojstra. Jaz sem ju kupila v industrijski prodajalni pekarn vrhnika,pa jo tud men kakšnimi kuhinjskimi krapami kdaj operem,in še še vdeno po 6 letih čisto ok. Kupila sem pa tudi nekaj nastavnov,pa ker niso iz inox-a,jih nesmeš prat v pomivalnem stroju,če jih, jih imaš kmalu take kot so moji (pikaste)! val

ela  

član od: 28.9.2006

sporočila: 735

30. nov 2006 16:40

Jaz sem si jo pa kupila v Alpeksu-tako profesionalno za slaščičarje,zraven pa so kovinski nastavki. Tako lepo prej nikoli nisem mogla okrasit s smetano(z masleno kremo že gre),kot zdaj, ko imam te nastavke. ela

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti