Sve i svašta

vemves  

član od: 19.5.2005

sporočila: 337

26. nov 2006 19:09

imam,piškotek,bova na zs Saša

muffin  

član od: 17.10.2002

sporočila: 125

26. nov 2006 20:27

Dragička, ali mi lahko prosim poveste kje v Črnučah je Vrhniška pekarna in če slučajno veste kdaj delajo (npr. ob sobotah)? LP muffin

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

26. nov 2006 20:32

Nisem Dragička, ampak povem ti lahko vseeno - ob sobotah ne delajo, med tednom delajo do štirih, ne jemljejo kartic in se nahajajo v IC na Brnčičevi. Loni Makaroni

muffin  

član od: 17.10.2002

sporočila: 125

26. nov 2006 22:14

Loni hvala za informacijo o lokaciji in delovnem času... ne morem verjet da delajo samo do štirih. Ali kljub vsemu kdo ve za kakšno podobno trgovino v Grazu? muffin

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

27. nov 2006 6:43

....in cene so visoko nad oblaki....Kar precej višje kot v trgovini "sve i svaša" (vsaj po cenah iz kataloga sodeč). Tudi izbira je manjša.. Lp kobra 1

piškotek  

član od: 14.11.2001

sporočila: 519

27. nov 2006 10:10

Predvsem bi rekla, da je trgovina v Črnučah namenjena tistim, ki se profesionalno ukvarjajo s slaščičarstvom, tako so sestavine pakirane v večjih količinah, pribor in slaščičarska oprema pa je tudi namenjen profesionalcem - najbrž primerne kakovosti in zato tudi višje cene. Kar zadeva trogino Sve i svašta pa je na njihovin prodajnih policah najti manjša pakiranja, oprema - modelčki za piškote, modli za torte... - je od proizvajalcev, ki jih tudi sicer najdemo v trgovinah (Tescoma, Zenker...ali pa sestavine - Schwartau), le da je večja izbira. Jaz bi rekla (ne vem, če je tudi res tako), da so trgovinico odprli in jo zalagajo s stvarmi, po katerih povprašujejo gospe, ki pečejo peciva v večjih količinah za poroke, krste, obletnice... (tega je pri njih še veliko). Zdi se, da nabavljajo večje količine pri proizvajalcih, potem pa jih prepakirajo (sem bila zadnjič na spletni strani Tescome in ima praktično identične modelčke za piškote kot Sve i svašta, s tem, da sem jih n Hr. lahko kupila posamezno). ... Zdaj ko tole pišem, sem dobila še idejo - če bi dosti težili z modelčki za speculase ali čim podobnmim, nam jih mogoče še uvozijo Lepo bodite Irena

teta torta  

član od: 6.9.2005

sporočila: 1268

27. nov 2006 11:39

Za Graz ne vem, sama pa že dolga leta kupujem take stvari v Celovcu, trgovina Zehrer na Starem trgu (Alter Platz, peš cona). Izbira sicer ni čisto takšna kot v hrvaški trgovini, a imajo veliko stvari. teta torta

aknelab  

član od: 22.11.2006

sporočila: 288

3. dec 2006 11:08

Zanima me ali ima Vrhniška pekarna v Črnučah internetno stran, kjer si lahko ogledaš njihovo ponudbo? Hvala aknelab

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

3. dec 2006 16:12

Imajo svojo stran, ne moreš si pa ogledat ponudbe, ker je ta napisana v stilu: imamo živilske barve in modele za trote in peciva... malo pretiravam, ampak v tem smislu... Trenutno stran ne dela: www.pekarna-vrhnika.si Veri

limonca26  

član od: 23.7.2006

sporočila: 304

3. dec 2006 19:55

Sama sem obiskala to trgovino. Prodajalke so zelo prijazne in ti svetujejo pri izbiri. Veliko stvari se res lahko kupi le v večjih pakiranjih, se pa tudi dobi kaj za male pekarice. Splača se jo obiskati in se prepričati. Lep večer še naprej. limonca26

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti