| LIJANA je napisal/a: |
| Bia, med temi tortami imaš ene joškice, da si boste bolje predstavljale. <http://hali.moj-album.com/album/181730/?os=20> LP Sporočilo je spremenil(a) LIJANA dne 19. dec 2006 07:23:52 |
Rabn nujno pomoč strokovnjakov tort:))
http://hali.moj-album.com/album/6854912/ potem pa sama odpri oprsje.
Ooo super, hvala ti darjuška!
katka
"Če bi bila juha tako topla kot vino, vino tako staro kot piščanec, in piščanec tako debel kot natakarica, bi res lahko rekel, da je bil obed v redu."
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
