Neprebrana sporočila

laki  

član od: 10.1.2002

sporočila: 7

tema odprta - 11. jan 2002 13:06 | ogledi: 1.767 | odgovori: 6

Ali lahko zbrišem neprebrana sporočila, čeprav jih nisem pregledal?

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

11. jan 2002 13:09

??? Ne razumem vas dobro. Neprebrana sporočila se zbrišejo, če jih pregledate ali ne. Ko boste naslednjič na forumu, jih ne bo več (pač bodo neprebrana samo tista od vašega zadnjega obiska). Poseben gumb, da označite sporočila kot prebrana (kot je to v programih za email) ni potreben... Če sem vas prav razumel seveda. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

laki  

član od: 10.1.2002

sporočila: 7

11. jan 2002 13:47

Oprosti, mislim, dasem jaz nekaj zabluzu!

neznan uporabnik

11. jan 2002 14:47

Z "neprebrana sporočila" niso mišljena neprebrana sporočila, ampak nova sporočila od zadnjega obiska na forumu. Želim si, da bi forum imel funkcijo "neprebrana sporočila", ampak je nima in o tem ne bi debatirali. Prav pa bi bilo, da bi se funkcije v forumo prav poimenovalo npr. "novo od zadnjega obiska" (ali branja). LPP

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

11. jan 2002 17:05

Gospa P. Dajem vam prav in sem preimenoval neprebrana sporočila v nova... Prosim ne mi zameriti, ampak že eno leto si želim, da bi vam ustregel in bi me enkrat pohvalili. Z vami sem se že dopisoval kar nekajkrat, ampak vedno o eni in isti temi: o tem, kako naj delujejo neprebrana sporočila. Pred meseci, ko smo bili še na starem forumu, ste mi povedali, da ne gre za neprebrana sporočila ampak za teme, ki imajo neprebrana sporočila... Potem sem naredil nov forum, ki posebej označuje vsako sporočlilo, ki je novo z zvezdico... Kot pravim, dam vam prav, ampak če se spomnim na vas se spomnim izključno tega, da nikoli niste bili zadovoljni z neprebranimi(novimi ...) temami/sporočili. Vam bom kdaj lahko ustregel? In ponovo pravim, da imate prav tudi tokrat, samo... Je to edino kar na naših straneh opazite? Pozdrav Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

14. jan 2002 13:19

Avtor: jernej: Vam bom kdaj lahko ustregel? Pohvala! Sprememba je narejena v pravo smer. LPP

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

14. jan 2002 13:36

Wow! Ker je ta stavek prišel od vas, gospa P., sem kar zrasel za 5 cm od veselja Jernej Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti