Letos imamo doma precej kakija.V kaj bi ga lahko predelala?Pojesti pri naboljši volji ne bomo zmogli vsega!
Najlepša hvala!
Bernarda
Letos imamo doma precej kakija.V kaj bi ga lahko predelala?Pojesti pri naboljši volji ne bomo zmogli vsega!
Najlepša hvala!
Bernarda
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.