Vprašanje za jerneja (administratorja)

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

1. jan 2017 17:48

To kar si napisala, sem pa ugotovil, števec ni enak tvojim mnenjem in sicer imaš 202 mnenj pod albumi in slikami albumov, napiše jih pa kot da jih imaš nekih 150+...

Si zadnje čase kaj počela z mnenji, kaj brisala, spreminjala, je javljalo kakšne napake ko si oddala mnenje itd? Karkoli drugače kot si prej delala, ko si odpošiljala mnenja?

Jernej - administrator kulinarika.net

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

1. jan 2017 18:33

Rešil sem skrivnost tvojega "izginjanja" ;-) Števec kaže čisto prav, v seznamu javnega profila je prikazalo povezave na vse albume, tudi tiste, ki so izključeni. Namreč Vrtejbenka je izključila svoje albume, kar pomeni, da se ne vidijo več. S tem se ne vidijo več tudi vaši komentarji.

Hrošč je bil v tem, ker teh komentarjev javni profil ni "odštel", ampak jih je prav tako prikazal, zato posledično seveda ni prikazalo starejših komentarjev (ker je vmes prikazalo take, kjer albumi niso vidni).

Skratka, ko je Vrtejbenka izključila svoje albume, ti je skor padel, saj so vsi tvoji komentarji teh albumov postali nedostopni in s tem se tudi ne štejejo več v skoru.

Napako sem odpravil, žal rezultat ni tak, kot si si ga morda želela, nimaš več 202 komentarjev ampak le 136. Ostali so v Vrtejbenkinih albumih, ki jih je izključila. Če jih bo kdaj nazaj priključila, se ti bo spet povečal tudi skor in bodo ustrezno vidni.

Jernej - administrator kulinarika.net

Katarinči  

član od: 27.12.2015

sporočila: 4488

1. jan 2017 20:17

Jernej, hvala ti za pojasnilo in odpravo hroščka, čeprav ...  pogrešam Vrtejbenkine albume in prelepe fotografije njenih kulinaričnih dobrot  ... 

Katarinči

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

2. jan 2017 7:17

Ne razumem. V čem je "fora" izkljapljanja albuma?

jade

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

2. jan 2017 11:07

To je ostanek preteklosti, ko so bili še privatni albumi, ravno sem razmišljal, da bom to objavo/odjavo albumov ukinil. Album bo viden, ko bo imel notri prvo sliko.

Jernej - administrator kulinarika.net

hribovc61  

član od: 14.10.2013

sporočila: 2057

4. jan 2017 11:24

Jernej, samo vprašanjce.

Ko se prijavim na Chroma, mi posreduje sporočilo :

Vaša povezava ni zasebna
Napadalci morda poskušajo ukrasti vaše podatke s spletnega mesta www.kulinarika.net(na primer gesla, sporočila ali kreditne kartice).

NET::ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID

 

takoj ko odprem zavihek kulinarike. Imamo morda težave ?????

hribovc61

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

4. jan 2017 11:37

Nimamo, to mora biti nekaj drugega narobe pri tebi. Z novo kulinariko je pri nas samo še varna povezava torej https://www.kulinarika.net, http naslova ni več. Poskusil s Chrome. Malo poglej, da nimaš kakšen virus na računalniku. Mi pa bolj kaže na to, da tvoj Chrome ne zaupa našemu izdajatelju certifikata Comodo (ki je eden največjih), da se ti je na Chrome sesul seznam overoviteljev. Poskusi kakšen drug brskalnik najprej, saj Edge ali IE imaš že vgrajen, če imaš Windows sistem.

Jernej - administrator kulinarika.net

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

4. jan 2017 18:53

Žal ne, ker imajo avtorji avtorske pravice, mi imamo le dovoljenje za objavo na naši strani.

Jernej - administrator kulinarika.net

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15159

5. jan 2017 9:28

Jernej, našla sem avtorja strani Hrana-bez-mana - Milos Stanisljevic- Kotor. A je morda registriran med člani? 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti