Ramina knjižica receptov

mmbrlan  

član od: 17.4.2005

sporočila: 109

4. nov 2006 10:54

knjižice imajo 52-56 strani, ta zadnja 56, jaz imam zadnje tri, poslala sem že kode zase, za mami in za taščo, ker smo vse bolj vnete. Sem jih zbirala celo leto... pa prav pridejo. So pa vsako leto drugi recepti. Lp mmbrlan

barbi23  

član od: 2.4.2004

sporočila: 3

4. nov 2006 11:03

Lep pozdrav. Hvala vam za odgovore. V ponedeljek gre že na pošto. lp barbi Barbi

nevica  

član od: 3.10.2005

sporočila: 45

4. nov 2006 11:19

Lep pozdrav! Jaz imam zadnje tri Ramine knjižice receptov(doma trenutno samo od lanskega leta),vse imajo približno ali celo enako število strani.Podajam točno število strani za tole,ki jo imam doma-52 jih ima. Recepti so vsako leto novi,vsak recept je opremljen tudi s sliko,ki je v barvah(tako se še lažje odločiš za peko izbranega peciva,saj ga imaš pred sabo). Ps.če katera rabi kode jih imam nekaj več,pa jih lahko pošljem. Lp nevica

ivonja  

član od: 26.2.2005

sporočila: 523

4. nov 2006 16:07

Nevica če imaš kakšno kodo odveč, bi je bila zelo vesela (mi lahko javiš na ZP). Po potrebi ti pošljem v zameno kakšne druge "točkice" (imam nekaj tuševih trenutno). Za vse tiste ki sprašujete kakšne so ramine knjižice: recepri so fini, knjižice pa zelo lepo opremljene s fotografijami. LP ivonja

vegeterianka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 282

4. nov 2006 16:27

Bom morala najti žrtev, ki rada peče da ji kupujem Ramo. Ker osebno sem antitalent za peko. Koliko kod pa točno potrebujem za eno knjižico, ker sem prebrala, da eni zbirajo celo leto te kode?! vegeterianka

nevica  

član od: 3.10.2005

sporočila: 45

4. nov 2006 17:24

Ramine kode so oddane! Lp nevica

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

4. nov 2006 18:49

kroki je napisal/a:
6 x 250 g Ram ali 3 x 500 g Ram Zaenkrat še ni čas za pošiljanje, bo pa kmalu, saj jaz nisem dobila obvestila....tako kot vsako leto....
Vegeterianka, evo odgovor. Celo leto pa verjetno zato, ker drugače kupujemo kakšno drugo margarino, občasno pa Ramo, ali pa zbiramo še za druge. Mene pa zanima, kako veste, da akcija že poteka? Ponavadi dobimo obvestilo na dom, letos ni pa še nič. Atina

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

4. nov 2006 19:00

Začetek akcije je objavljen v Lisi. Tudi sama dobivam sporočilo na dom, ampak ponavadi je akcija najprej objavljena ob natečaju za naj-piškot. Lisa

nb  

član od: 29.11.2005

sporočila: 2339

4. nov 2006 19:59

Meni manjka samo prva knjižica. Žal! Tako, da če je katera ne rabi, ji z veseljem pošljem dvojne kode . Še vse, kar sem iz teh knjižic spekla, je bilo dobro, res pa je, da se večino receptov ali vsaj podobne, da dobit tudi drugje. Vseeno so mi pa prav simpatične, tako da moram tudi letos samo še oddat na pošto. Margarine pa itak porabim veliko, saj kar naprej pečem, pač takrat ko rabim kode kupim Ramo, sicer pa včasih eno, drugič drugo, še raje pa maslo. Nena

pinka  

član od: 17.6.2004

sporočila: 929

4. nov 2006 22:07

Jaz jih zbiram čez celo leto, ker jih potem pošljem tudi za sorodnice. Pečem zelo veliko in izključno z ramo! Knjige zelo uporabne in vizualno zelo privlačne. Jaz imam 4 ramine knjige.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti