Krompirjev pire iz vrečke

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

1. nov 2006 17:08

Eskada, a si mal navihan? Ne, nikoli nisem živela v bloku ali stolpnici. Krompirja kifeljčarja posadim toliko, da ga jemo parkrat, dokler je dober. Drugače pa ne vem, če smo poleg tega doma pridelanega od poletja do danes pojedli 5 kg krompirja, pa nas je 4-6 pri hiši. Mogoče, da je bil enkrat celo pire na sporedu. LP

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

1. nov 2006 17:25

Lijana dobri ste. Mene pa mož doma že žalostno gleda, če naredim kakšno drugo prilogo kot krompir in me sprašuje s čim se mi je zameril. Kuharca pssssstttt ampak tudi jaz ne maram glih domačega mleka (razen skute ali kefirja iz njega), mi je tudi kupljen boljši . Moji doma pa prisegajo na domačega, še posebej se cufajo za tisto debelo smetano na vrhu, mene kar strese, ko jo vidim, brrrr. Saj vem, da sem čudna. jade

escada  

član od: 21.8.2002

sporočila: 563

1. nov 2006 17:29

Jade sploh ni pomembno ali se je komu razen mene zdel post žaljiv...meni se je in mislim, da se imam pravico oglasiti in nekoga opomniti da ni prav. Drugi se za veliko majnše malenkosti usajate....pa pustimo to. Ežoj se je opravičil, torej nadaljujmo z normalno komunikacijo (ki sem jo predlagal že ob svojem prvem postu oz. sem napisal da na takšen način ni primerno komunicirati) točneje : "Tudi takole se lahko pogovarjamo ...a ne....pa raje ne".................Gremo dalje! Me veseli, da si zadevo s krompirjem rešila, sicer so bili najbolj veseli pujski (ampak res nikoli nebomo vedeli ali so bili res....) escada

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

1. nov 2006 19:22

Ne vem kako mi rata vedno odpirati teme kjer je potem huda kri zaradi brezveznih stvari. Dol padeš, če nisi navajen. jade

escada  

član od: 21.8.2002

sporočila: 563

1. nov 2006 19:40

Pa saj nisi ti kriva no... Res nimaš razloga , da bi se počutila krivo, nisi ti pisala posta... In tako kot sem že predlagal...nehajmo, ker nikomur ne koristi - oglasil sem se predvsem zaradi tega ker se mi je zdel post žaljiv, Ežoj se je opravičil...torej...pozabimo!!! Se strinjaš??? escada

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

1. nov 2006 20:33

No, pa sem se do solz nasmejala Ubogi pujski.Sigurno se jim kolca po tako burni razpravi ha,ha.... Pa radi se imejmo, da ne bomo prekmalu tam, za kar smo danes prosti dela kobra 1

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1564

2. nov 2006 14:57

pehtranka je napisal/a:
Iz tega krompirja lahko naredite njoke ali svalke (po domače lulke) namesto kuhanega krompirja uporabite krompir iz vrečke, ga zalijete s toplo vodo da se napoji, potem pa naprej klasika za njoke... pehtranka
Prosim za natančnejši recept s količinami: koliko krompirja, koliko moke, kakšno jajce ...?

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

2. nov 2006 15:05

Jaz sem delala vojvodinjin krompir ali nekaj podobnega, saj veste, ko kupčke krompirja v pečici še zapečete. Loni Makaroni

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1564

6. nov 2006 14:39

pehtranka je napisal/a:
Iz tega krompirja lahko naredite njoke ali svalke (po domače lulke) namesto kuhanega krompirja uporabite krompir iz vrečke, ga zalijete s toplo vodo da se napoji, potem pa naprej klasika za njoke... pehtranka
Prosim za natančnejši recept s količinami: koliko krompirja, koliko moke, koliko jajc ...?

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti