Kuskus

vegeterianka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 282

12. sep 2006 23:10

Teka a res tudi polnozrnati pšenični zdrob obstaja....no ta je pa dobra...ker moram reci, da zadnje čase najdem sama take zadeve, ki sem jih leta iskala na naših trgovskih policah...zato sem bila zadnjič na eni strani foruma začudena, da obstaja polnozrnati kukus. in seveda sem morala tako vprašati kje se kupi ...saj ne morem letati iz ene trgovine in druge, da kaj najdem ....našla pa sem v Mercatorju razne testenine ( no saj so bile ze prej...graham, sojine in pirine ) samo sedaj sem našla rdeče pese ( samo to pakirano skupaj ) in ajdove in polnozrnate makaroncke.... da bi začeli delati še drobtine iz črne moke bi bila jaz srečna.... p.s. nočem do nobenega biti nesramna tukaj ali napadati z besedami....vendar ezoj mi je tokrat stopil malo na...... p.s Ezoj ...na kulinariki bom vedno spraševal po izdelkih kje se kupi in enega samega razloga...ker sem invalidna oseba in težko letam iz ene trgovine do druge kakor drugi ljudi, ki so zdravi....in ker je forum povezan z kuhinjo in izdelki je to idealno prilika da vprašam ljudi za nasvet..... vegeterianka

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

13. sep 2006 5:53

[citat=--Teka--]Sedaj je pa že mene zasrbel jezik.... Kaj se pa dogaja zadnje čase tu gor?????? Že skoraj na vsako temo se najde kakšen čuden komentar? Nič, prav nič ni narobe, če vprašamo kar nas zanima in če ne veš, ali nočeš odgovorit...bodi pač tiho. Še ne dolgo nazaj tega ni bilo. Dajte no, bodimo skulirani.... Zdi se mi, da ni nič narobe, če želiš s tem načinom spraviti človeka v dobro voljo. Taka sem pač, rada se nasmejim, rada kakšno povem, ne s slabim namenom, če pa je to izpadlo, da žalim sočloveka, se vam opravičujem. lp Anamarija

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

13. sep 2006 6:42

anamarija1 je napisal/a:
Ežoj, to je pa EPP, oziroma EPK[jezik] lp Anamarija
Anamarija, sem mislil da me ne bojo pogruntal, bodi tiho, da me administrator ne pošine. lp ežoj

Teka  

član od: 21.8.2005

sporočila: 1151

13. sep 2006 6:56

Anamariija, saj nisem mislila tebe. Teka

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

13. sep 2006 7:07

vegeterianka je napisal/a:
ežoj, .................................................................................. ................................................................................... vegeterianka
vegetarijanka, kaj se takoj jeziš,nič slabega nisem mislil, in ne mislim nikomur predpisovati kaj naj počne in sprašuje. Če pogledaš mal po temah, tudi bi se jih nekaj našlo kar ne paše na kulinariko pa se meni zdi, da to ni nič narobe. Kolikor sem videl, vsa tvoja vprašanja so bila vezana na kulinariko ( pa tudi če ne bi bila ) in je vse OK. Pred enim letom, se mi zdi , se je dobila le ena vrsta kuskusa, danes, v naši vaški trgovini ( pri najboljšem sosedu, no, pa spet reklama, a ne anamarija ) se dobi, se mi zdi pet - šest vrst. Zaradi tega sem opazil tvoje vprašanje. Če se kakorkoli čutiš užaljena, se ti iskreno opravičujem. bodi lepo pozdravljena ežoj

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

13. sep 2006 7:17

Teka je napisal/a:
Anamariija, saj nisem mislila tebe. Teka
Vem, mislila si mene, pa kaj vam je vsem, da ste tako preobčutljivi? Popolnoma se s tabo strinjam, da ni nič narobe če neki vprašaš, tudi če vprašanje ne paše na kulinariko. lp ežoj

Teka  

član od: 21.8.2005

sporočila: 1151

13. sep 2006 7:28

ežoj nisem samo tebe mislila. Če zadnje čase beremo teme, se pogostokrat kdo ob kaj spodtakne. Pred časi res tega ni bilo. Teka

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

13. sep 2006 7:31

Teka je napisal/a:
Pred časi res tega ni bilo.
Se popolnoma strinjam Teka! Lep dan in veliko se smejte

vegeterianka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 282

13. sep 2006 8:55

opraviclo sprejeto......ezoj...lep dan ti zelim se naprej..... vegeterianka

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

13. sep 2006 9:22

Pirin zdrob jaz kupujem v pokriti tržnici v BTCju. Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti