Cvrenje

Petra 1  

član od: 1.6.2006

sporočila: 419

9. sep 2006 13:49

zakaj se mi oproščaš, če tako misliš ? če svinjam po forumu ( mimogrede krasen nivo imaš ) potem si vsaj napisala pod pravo temo lep pozdrav Petra 1

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

9. sep 2006 13:58

HALOOOO!!!! Malo kulture z vseh smeri, prosim Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

terlikar 1  

član od: 10.3.2005

sporočila: 994

9. sep 2006 14:33

Jernej,mislim da je čas da uporabiš valjar in temo zakleneš! Bernarda

marelica  

član od: 27.8.2005

sporočila: 1398

9. sep 2006 14:34

Babi je pravila, da so tudi oni namazali ocvirkovo mast na kruh in jo posuli s sladkorjem. Morda bom nekega dne poskusila. Zelo rada imam na ocvirkih pečeno jajce in tenstan krompir, uporabim jih tudi ko delam segedin ali golaž v velikih količinah. Sicer pa je ne uporabljam. Tudi pohamo doma zelo malo, ker imamo po tem težave. Sem pa slišala da je pohano meso na masti veliko bolj okusno kot pa na olju. prijeten dan vsem marelica

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

9. sep 2006 14:37

Se bomo tepli? Lepo vas prosim! Ko nam zmanjka tem glede maščob, predlagam temo o ogljikovih hidratih, ti so za naše zdravje tudi problematični! Pa se dajmo naprej udrihat! Saj ne morem verjeti, v kaj se tale forum zadnje čase spreminja! Se strinjam z Jernejem, malo kulture nam vsem ne bi škodilo. Če kdo ne odgovori tako, kot hočemo slišati, ga ni treba napasti! Vsem manjka TOLERANCE! Gremo ven na sonce da pokurimo odvečne maščobe! Atina

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

9. sep 2006 14:44

Mah dejte no, vsak po svoje pač. Vsakdo ima le eno življenje in samo svoje in naj se sam odloči kako ga bo preživel, s kom, kaj bo jedel,... Pa kaj bi se še tle na forumu bunili, life je že tako zaj....! ... zato nasmeh na obraz .... katti

matejac  

član od: 8.6.2004

sporočila: 446

9. sep 2006 15:05

Ja, kot je ze ena napisala, maščobe vsaj lahko pokuriš, medtem ko se razni aditivi nabirajo v naših žilah in, hočeš ali nočeš, tudi umetni dodatki povzročajo zamašitev žil. Tako da raje pojem en domač sir, kot pa lahki j... ali pa kak drug sir iz plastike. Po večernem sprehodu oz teku mi bo manj škode naredil prvi... Lepo se imejte Mateja

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

9. sep 2006 15:11

Se bom tudi jaz malo vmešala v debato, čeprav imam občutek, da mi zna kasneje biti žal ... Najprej si bom olajšala vest glede svinjske masti ... sem vegetarianka, zato tudi svinjske masti in ocvirkov ne jem ... sem pa včasih oboževala jajca pečena na ocvirkih, pa restan krompir na ocvirkih, da o ajdovih žgancih sploh ne izgubljam besed. Tako da tisti, ki niste vegetarianci, si po moje mirne vesti privoščite te dobrote, vendar pa bi svetovala, da v mejeh normale. Petra 1...moram priznati, da te po eni strani občudujem, saj če bi nekdo imel toliko proti meni kot jih ima kar nekaj na teh straneh, bi to vzela osebno in bi me prizadelo in če poznam samo sebe bi to pomenilo moj umik. Ti pa še kar vztrajaš in kot bi moja pokojna mami rekla (se opravičujem izrazu, če bo prehud) "se zaletavaš kot tele v nova vrata". To pa je v določeni situaciji priporočljivo, ko pa to začne kipeti čez rob, pa verjemi, da dosežeš nasprotni učinek in namesto, da bi s svojimi besedami podala svoje mnenje, z njimi vedno znova pridobivaš nove nasprotnike. Pri tem pa bi rada poudarila, da nisem na nikogaršnji strani, ne na tvoji, ne na strani nasprotno mislečih. Če pa smo že pri tem kaj je zdravo in kaj ni, pa menim, da ima veliko vlogo pri nastanku bolezni tudi stres, zato dragi moji, kaj ko bi vsi nekajkrat globoko vdihnili, pogledali skozi okno in se nasmehnili sončku, ki nas je še enkrat obiskal. Tole vsekakor ni vredno naše jeze. Lep dan želim vsem in predvsem radi se imejte. katjushka

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

9. sep 2006 17:23

Lep dan vam želi Marjetka cvetka!

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

9. sep 2006 17:45

Glej, Jernej, SVINJAŠ sem napisala za foro, ker je pač taka tema. Zdaj ko berem, vidim, da je stavek res malo grob. Se opravičujem, ampak poanta pa ostaja. jasna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti