| fakin712 je napisal/a: |
| Punce Petra 1 ima AMC posodo in verjemite, da je riž res kuhan v 4 minutah. LP! fakin712 |
Začimbe za rižoto z morskimi sadeži
| matjaž je napisal/a: |
| Punce, pa dejte jo no zastopit.
Mogoče bi pa punca rada nam iz kmetu, ko še vedno kuhamo v črnih Emo-tovih loncih in lončenih piskrih, predstavila to moderno kuharsko tehnologijo, da se nam ne bo treba po cele dopoldne okol šporheta potikat.
|
| ežoj je napisal/a: | ||
|
Ej Rožanc, pa glih v črnih piskrih se ne prime ali pripali, ker imajo malo bol debel podn od "tanovih piskrov".
Sicer pa, jaz ko kuham, takrat kuham in med kuho ne delam drugih opravil. Kdaj pa kdaj tudi malo premešam in popazim, da se mi ne prime.
LP Matjaž
PS
Rožanc je napisala:
"Riž se pa tako v vsakem skuha."


Seveda se, še v vojaški čeladi al pa plehnati kahli, če ni drucga pri roki.
Ne res matjaž- meni nagajajo, da je kar hudo (kadar kuham pri fantu, ki imajo takšne). Verjetno zato, ker nisem vajena.
Ah, kakorkoli- važno da je kaj za v "pisker" dat, pa čeprav je potem prismojeno
Lep dan in veliko se smejte 
ojla Rožanec - samo z veseljem naprej
- pa naj bo kuhano ali pa na koncu še mal pečeno.
Aha, saj eni pravijo, če malo ne prismodiš, itak nima domačega okusa.
LP Matjaž
Matjaž 

Sporočilo je spremenil(a) rozanec dne 02. sep 2006 20:20:45
| matjaž je napisal/a: |
| Sicer pa, jaz ko kuham, takrat kuham in med kuho ne delam drugih opravil. Kdaj pa kdaj tudi malo premešam in popazim, da se mi ne prime. LP Matjaž |
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
