Recepti iz kuharskih tečajev

tema je zaklenjena

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4734

24. avg 2006 9:54

Punčka je komaj "uletela" na KUL SLO, pa že tak "frker" dela...me prav zanima, kaj še skriva na zalogi... Ognjič

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

24. avg 2006 11:25

Drage kuharice in kuharji, Klavdija F. nam bo popestrila življenje. Klavdija F. p.s. prosim ne vračaj mi smeškov lp Anamarija

silva  

član od: 1.10.2002

sporočila: 871

24. avg 2006 12:00

Mislim, da je najboljše, če Klavdijo sprejmemo pač tako kot je in, da je njen način izražanja, takšen kot pač je... In če ji bo šel kdo na roko, ji bo pač šel, kdo drug pa ji pač ne bo... Mislim pa, da je večina kulinarikov takšna, da zeeeelooooo rada gre na roko. Je pa pač tako: lepa beseda lepo mesto najde. Lep dan vsem! Silva

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

24. avg 2006 12:04

Prav simpatična mi je postala, nam vsaj ni dolgčas. Klavdija ti kar povej kar rabiš ti bom jaz našla, da malo izkoristim pluskota. jade

klavdijaF  

član od: 22.8.2006

sporočila: 303

24. avg 2006 12:19

jade je napisal/a:
Prav simpatična mi je postala, nam vsaj ni dolgčas. Klavdija ti kar povej kar rabiš ti bom jaz našla, da malo izkoristim pluskota. jade
hvala za pomoč, če bom kaj rabila se ti oglasim sem pa že nekaj tvojih receptov shranila, da si jih bom natisnila.Zelo si prijazna. klavdijaF

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

24. avg 2006 12:58

Evo klavdija tale tvoj zadnji stavek bom možu pokazala kadar bo rekel, da me spet razganjajo nosečniški hormoni. Bom rekla, saj ni res, kar preberi kako sem prijazna. jade

klavdijaF  

član od: 22.8.2006

sporočila: 303

31. avg 2006 9:58

mamamia je napisal/a:
Jaz pa sem že šla v svoj arhiv po nekatere zbirke, sicer vse niso s tečajev, nekaj pa tudi, potem pa me je zbodlo tisto "kaj pa ti veš zakaj...." Na koncu koncev me res ne zanima, zakaj jih klavdijaF potrebuje, ampak malce več dobre volje, sploh ko koga prosiš za uslugo, pa bi se že dalo pokazat. Toliko receptov in celotnih zbirk receptov, kot smo jih tu izmenjali, kaže, da smo vsi odprtih rok, koliko smo odprtih src in duš je pa že stvar debate. Morda je pa klavdijaF le malo zaletava, morda je vstala na levo nogo, če je na morju je morda "jugo" s svojo vlago vplival na razpoloženje.....Mamamia mamamia
Lepo prosim,če bi mi lahko poslala vse recepte, ki jih imaš. lahko pa ti jih tudi jaz nekaj pošljem. lp Klavdija F klavdijaF

marelica  

član od: 27.8.2005

sporočila: 1398

31. avg 2006 12:14

Klavdija jaz ti predlagam, da vsak dan preizkusiš kakšen recept iz baze in nam o njem poročaš, pa še kakšno slikico pripneš! Zakaj, ker je tu toliko receptov, pa tako dobrih! Pa še slikice bi imeli! marelica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti