Tupperware

tema je zaklenjena

JAMONI  

član od: 10.8.2005

sporočila: 112

2. sep 2006 20:30

Hvala ti, Drejček. Se mi je kar en kamen odvalil od srca. Sem bila cel dan v hosti, smo drva napravljali. In sem študirala, kaj sem hudega naredila. No, saj najbrž res moj način ni bil fer do tistih, ki bi tudi oglaševali, pa jih Jernej pravočasno "ulovi". Ampak jaz sem samo ponudila kataloge. Kdor ga je naročil, ga je tudi dobil. In v zameno sploh ničesar ne pričakujem. Sem pa toliko bolj vesela, da so nekatere rekle, da jim tak način bolj ustreza, ker drugače morajo na predstavite, da vidijo novosti. In hvala vsem, ki ste mi izrekle toplo zahvalo za katalog, še bolj pa tistim, ki ste tudi naročile. Hvala za zaupanje in lepo spančkajte! JAMONI

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

2. sep 2006 21:06

JAMONI, zdaj ga pa nehaj biksat...v hosti razmišljaš o KUL SLO...kar je, je...Jernej ti je povedal svoje, ti si to vzela na znanje in konec debate...Saj vsi vemo, da si s tem zdaj nisi Mercedeza zaslužila, vsak se pač po svoje poskuša znajti in priti do tolarčkov. In je tudi res, da je Jernej naš gostitelj in prav ter zaželjeno je, da se v gosteh obnašamo tako, da ne prizadenemo gostitelja...pa naj bo to na zasebnih obiskih...ali pa tu gor. Veliko uspeha še naprej ti želim, sem prepričana, da boš kljub vsemu tudi v bodoče našla pravo tržno nišo. Ognjič

neznan uporabnik

2. sep 2006 21:18

Jamoni, hvala za katalog. In nič se mi ne zdi narobe, če se do kataloga lahko pride na tak način- saj ni bilo ob prejemu nobenega namigovanja, da je zdaj treba pa kaj kupiti. Samo poštnino si morala plačati.. RES HVALA! Uspešno prodajo in srečno Zoja zoja1

escada  

član od: 21.8.2002

sporočila: 563

2. sep 2006 22:13

Jamoni...tudi z moje strani ni nobene zamere...zakaj le....( napisal sem samo da je tudi oglaševanje sira in olja še vedno oglaševanje - in kot takšno enakovredno oglaševanju tuperweara) ampak mislim, da se takrat ni noben pretirano razburjal.....je tema kar dolgo kačasta z razniraznimi infoti , o dostavi, ceni in tistim " še men....še men...itd" Jerneja pa v vsem tem podpiram in mu dajem prav..toda " brez izjem"...predlog sem pa podal...kako je pa izvedljiv , pa ni v moji moči ,temveč v Jerneji & co escada

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

3. sep 2006 8:22

Ah, spet komplicirate, naj firma plačuje Jerneja za oglas, tako da bomo imeli vsi dostop do tega, ne glede + ali - paket. P.S. Jaz pa imam 2 suha pršuta, ker smo se ga prenajedli, jih ne prodam, jih podarim. Interesenti naj mi napišejo na zs Pozdrav Anamarija

nb  

član od: 29.11.2005

sporočila: 2339

3. sep 2006 8:38

anamarija 1, a se hecaš, a resno misliš? Moji trije doma ne verjamem, da bi se tega lahko kdaj prenajedli Nena

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

3. sep 2006 9:34

Pršutki oddani. lp Anamarija

tej_a  

član od: 10.10.2005

sporočila: 362

3. sep 2006 10:01

Kje pa bi se dalo dobiti tale katalog, sem namreč iz Maribora. Hvala!!! tej_a

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

3. sep 2006 10:21

tej_a je napisal/a:
Kje pa bi se dalo dobiti tale katalog, sem namreč iz Maribora. Hvala!!! tej_a
Kataloga žal nimam, kaj nisi bila v Peklu? Anamarija

tej_a  

član od: 10.10.2005

sporočila: 362

3. sep 2006 11:36

Se pravi, da se ga nekjer ne da naročit? tej_a

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti