Šivanje nadevanih prs

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

19. jul 2006 8:03

Dragička hvala. Pred časom sem se tudi jaz matrala s šivanjem, pa z zobotrebci... Ker delam take stvari malokrat, niti nisem pogrešala. Zdaj pa na lov v Merkur...

puskar1i  

član od: 22.8.2005

sporočila: 70

19. jul 2006 11:26

maloprej sem prišla iz Merkurja v BTC in tam nimajo nič. Najprej me je še prav blekasto pogledala, ko sem ji povedala kaj iščem. rekla je da imajo najverjetneje v Merkurju na viču (še malo naprej od Interšpara). če bo slučajno katera hodila dol (meni ta teden najverjetneje ne bo uspelo) naj pogleda če sploh imajo. pa še hvala lepa vsem za odgovore lp sonja

matjaž  

član od: 13.1.2002

sporočila: 1059

19. jul 2006 15:04

Tudi jaz nadevanih prsi ne šivam. Za sarmo, mesno rolado ali nadevana prsa in podobne zvite stvari (naprimer rezine paradižnika in bučke v panceti) uporabljam zobotrebce. Pri kosilu pa prižgemo luč da nebi gdo zobotrebca pogoltnil. LP Matjaž

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

19. jul 2006 15:16

Ampak meni so se zobotrebci lomili, ker ne grejo čisto lepo čez meso... Pa če sem jih vlekla po pečenju ven, je bila cela znanost. Prav lično ne zgledajo na hrani. Če bo katera našla te kovinske, pa lahko sporoči. Jaz sem bolj na knap s časom...

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti