Jaz pa vzamem veliko steklenico za kumare, vsaj 3-4 l in v njo nadevam: plast borovnic in plast cukra, ...in to ponavljam, dokler ne zmanjka materiala.. To potem narahlo zaprem in dam za 1-2 dni na sonce, nato pa prinesem v kuhinjo in dobro premešam in gor nalijem mešanico iz 2/3 sadjevca in 1/3 ruma, dodam še mlete klinčke in pa 1-2 vanili štangico in postavim za 3 tedne na sonce. Potem pa pospravim kar v veliki steklenici ali pa prelijem v manjše, in to z borovnicami skupaj.
Kyara
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma!
Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.