Meni in mami ga posodi soseda in sva tako navdušeni nad njim, da ga bova kupili. Ravno super, da vas povprašam- kje, kakšnega in kakšne so cene (vam da sp cca. 25- 30.000sit, kajne)?
Lep dan in veliko se smejte
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma!
Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.