Rabim nasvet, na kerem kmečkem turizmu okoli Maribora se dobro je in pije. Imam družbo 30 ljudi ali pa malo več. Pa da bi še lehko kaj zaplesali.
tumpika
Rabim nasvet, na kerem kmečkem turizmu okoli Maribora se dobro je in pije. Imam družbo 30 ljudi ali pa malo več. Pa da bi še lehko kaj zaplesali.
tumpika
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.