Ojla!
Vem, da je bilo nekaj že napisanega o tej torti, a ne najdem. Mi lahko pomagate? Iščem tudi kakršnekoli slikice in nasvete glede priprave tovrstne torte.
Hvala!!!
Tamči
Ojla!
Vem, da je bilo nekaj že napisanega o tej torti, a ne najdem. Mi lahko pomagate? Iščem tudi kakršnekoli slikice in nasvete glede priprave tovrstne torte.
Hvala!!!
Tamči
| Tamči je napisal/a: |
| Ojla! Vem, da je bilo nekaj že napisanega o tej torti, a ne najdem. Mi lahko pomagate? Iščem tudi kakršnekoli slikice in nasvete glede priprave tovrstne torte. Hvala!!! Tamči |
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.