Skuhati moram nekaj med obaro in golažem, za 30 ljudi, za začetek piknika, ker vsi pridejo pred kosilom. Imam 5 Kg mladega srnjaka. V skrinji imam tudi zajca. Kaj predlagate, da naredim?
as
as1
Skuhati moram nekaj med obaro in golažem, za 30 ljudi, za začetek piknika, ker vsi pridejo pred kosilom. Imam 5 Kg mladega srnjaka. V skrinji imam tudi zajca. Kaj predlagate, da naredim?
as
as1
| Ognjič je napisal/a: |
| Zelo pomembno pa je, da v pravo smer vse skupaj mešaš |
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.