Murve

Tumpika, ti kar pridi, pa se jih boš po mili volji najedla, pa še na kozmetiki boš lahko privarčevala. Ti garantiram za par dni obstojno vijolično šminko, ker so lepo zrele. LP Matjaž
smo se jih malčk najedli včeraj v Brdih...smo se pač vozili po cesti in smo na vsake tolko metrov našli kako murvino drevo...njam so ble dobre! se pa spominjam kakega poletnega dneva, ko smo bili na obisku pri stricu v Petrinjah...me je odložu pri prijaznih sosedih na murvi in sem celo drevo obrala jasna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.