V forumu sem zasledila kremo ,ki se jo priprvi iz vaniljevega pudinga, želatine ter sladke smetane.
Rada bi poskusila naredit tako kremo a vendar ne vem razmerja med sestavinami.
Prosim za pomoč.
Hvala in LP
Ethel
V forumu sem zasledila kremo ,ki se jo priprvi iz vaniljevega pudinga, želatine ter sladke smetane.
Rada bi poskusila naredit tako kremo a vendar ne vem razmerja med sestavinami.
Prosim za pomoč.
Hvala in LP
Ethel
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.