živjo...mene zanima en dober recept za palačinke.....kr ga ne najdem pa se mi zdi to pravi naslov da to vprašam....prooosim povejte kr rabim...nuujno!
*_mladi_kuharci_*
živjo...mene zanima en dober recept za palačinke.....kr ga ne najdem pa se mi zdi to pravi naslov da to vprašam....prooosim povejte kr rabim...nuujno!
*_mladi_kuharci_*
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.