| mc maya je napisal/a: |
| no zdaj vem... če mi bo rees do tega, da bi bilo pecivo lepo, bom tehtala, sicer bom šla po občutku kot doslej in si že prej obljubila, da ne bom preklinjala ob nakapljevanju testa na vrh, tam kjer bodo luknje |
Pol testa vlijemo v pekač...
| ežoj je napisal/a: |
| Delaj po občutku, če ne zadeneš polovice, pecivo je uničeno, roma v kanto za smeti in začneš novo, simpl, ane |
Kadar je potrebno polovica testa zliti v pekač.. ponavadi zlijem 2/3 testa v pekač.. dodam nadev.. in na vrhu še ostalo ..cca 1/3 testa.. Ker testo lepo naraste !
MYCHELLE
| ežoj je napisal/a: |
| Delaj po občutku, če ne zadeneš polovice, pecivo je uničeno, roma v kanto za smeti in začneš novo, simpl, ane |
Prav imaš Maja. V ri.. je tako vse isto
Lep dan vam želim 
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
