Živijo,
že sam naslov pove, kaj me muči. Vem, da sem pred časom zasledila nek predlog z ogljem, če se ne motim, bi pa prosila, če mi lahko katera to iz izkušenj potrdi. Ziher je ziher! ![]()
Hvala in lp.
Katka
Živijo,
že sam naslov pove, kaj me muči. Vem, da sem pred časom zasledila nek predlog z ogljem, če se ne motim, bi pa prosila, če mi lahko katera to iz izkušenj potrdi. Ziher je ziher! ![]()
Hvala in lp.
Katka
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.