A ga kdo uporablja za sladkanje? Javorjev se mi ne dopade tako zelo. Zdaj imam zgoščen jabolčni sok, na policah v DM sem zasledila pa še agavin sirup proizvajalca Alnatura.
Loni Makaroni ![]()
A ga kdo uporablja za sladkanje? Javorjev se mi ne dopade tako zelo. Zdaj imam zgoščen jabolčni sok, na policah v DM sem zasledila pa še agavin sirup proizvajalca Alnatura.
Loni Makaroni ![]()
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.