pripravljam se za nakup .,pa ne vem na kaj naj bom pozorna.Ali je indukcijski štedilnik res boljši,je tudi dražji od navadnega steklokeramičnega štedilnika.Pa pečica,kaj naj bom pozorna.Prosim za vašo pomoč.
Bernarda
pripravljam se za nakup .,pa ne vem na kaj naj bom pozorna.Ali je indukcijski štedilnik res boljši,je tudi dražji od navadnega steklokeramičnega štedilnika.Pa pečica,kaj naj bom pozorna.Prosim za vašo pomoč.
Bernarda
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.