Pomivalno korito

gostenn  

član od: 2.11.2005

sporočila: 131

2. jun 2006 16:28

Tjaš, hvala za tvoje informacije,sem zelo vesela zanje. Tudi mi se bomo počasi selili,(čez 2 leti), kuhinjo bom opremila čisto na novo, ker bom v stanovanju pustila vse. Zato pa pridno upoštevam vaše nasvete in tudi sama že sestavljam in planiram kje bo v kuhinji kakšen element, pa iz kakšnega materiala, kaj katera priporoča, malo pa tudi po svojih navadah in se učim na sedanjih napakah. Ko sem opremljala to kuhinjo, sem mislila kako bo vse 100 %, pa potem vidiš kaj bi moglo biti drugače in boljše. No bodi dovolj in en lep pozdrav!!!! gostenn

lonygirl  

član od: 13.12.2002

sporočila: 167

2. jun 2006 18:14

Tudi jaz imam novo kuhinjo in v njej korito od Kolpe iz kerrocka. Je temno sive barve, globok in širok. Meni je popoln. Mami ga ima sedaj že 18 let v njeni kuhinji in je še vedno ok. Vendar tudi njen ni bele barve, tako da ne vem kako se obnese tak. Tudi ni bil tako drag, malce čez 40.000. Ko sem gledala konkurenčna korita iz kerrocka so bila precej dražja. Jaz ne bi kupila več drugega. Ampak to je moje mnenje. Lp, polona

kozamurnik

sporočila: 2311

8. jan 2012 7:08

Da nadaljujem temo o pomivalnih koritih : z mojim pomivalnim koritom iz granita ali kamna ni nekih izgledov, zato sem bila v Ikei in videla zelo lepo keramič no korito, ki bi tudi pasalo v mojo "country "kuhinjo. Ima katera? Nekateri pravijo, da je občutljivo, drugi, da je izredno močno in dokaj dobro prenese normalno ravnaje s posodo. http://www.ikea.com/it/it/catalog/products/S09897 Hvala vnaprej. murnik

mizarka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 988

14. dec 2015 20:00

Da ne odpiram na novo.Ali ima,ve,je videla katera tako kuhinjsko korito   ....  Rada bi imela takega ,ki je bolj profi varianta,tak kot ga imamo običajno v obratih kot so slaščičarne ali kuhinje,da je velik in globok , ne maram , da bi bilo med lijakom in koritom vmes še kaj pulta(upam da razumere) kerok ne pride v upoštev,ker ga imamo v kopalnici in ni ravno super. Sam izgled pa bi vseeno moral biti malo bolj nežen. Pri nas se v kuhinji res veliko in stalno nekaj dogaja tako da ti klasični ne pridejo v upoštev.

Hvala za vase nasvete.

mizarka(http://mizarka.moj-album.com/

tatjana66  

član od: 22.11.2006

sporočila: 95

18. avg 2019 18:56

Bom nadaljevala kar tukaj. Ker se z leti ponudba spreminja in rabim novo pomivalno korito, me zanimajo vaša mnenja. Nekje sem se sicer odločila za silgranit, cene so pa zelo razlčne, odvisno od znamke. Alveus, blanco, franke, smeg-razlika v ceni je tudi do 300e. Lepo prosim za vaše izkušnje, imela pa bi črnega-dvojno korito +odcejalnik. Hvala!

tatjana66

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti