Pomoč

neznan uporabnik
tema odprta - 19. nov 2001 20:35 | ogledi: 1.839 | odgovori: 3

Na KulSlo sem bila prijavljena z istim uporabniškim imenom, a drugačnim geslom in e-mailom kot na forum. Zdaj sem želela prijavo poenotiti, pa mi piše na KulSlo včasih aktivacja, včasih pa up. ime in geslo. Kaj je to aktivacija? Vedno manj razumem...

Beti

neznan uporabnik

19. nov 2001 20:59

Ja, zdaj mi je uspelo! Že razumem. Zanima me še naslednje: odjavila sem se iz foruma in nato znova prijavila. Zakaj imam zdaj 40 sporočil neprebranih, ko pa vsa sproti preberem? Logike ni. Hvala za pojasnila in prisrčen pozdrav, Beti. Spremenil(a) - Beti dne 19 nov 2001 21:04:59

neznan uporabnik

19. nov 2001 21:40

Beti: Odgovoril bom po domače... Ker je forum v tem pogledu butasto narejen! Kot lahko opazite, je naša prijava v KulSlo mnogo boljša, saj se lahko odjavite in prijavite, pa ste tam, kjer ste bili, ne gorijo zvezdice kar vse povprek... Pri pregledu kode, ki jo je ogromno (kakih 50.000 vrstic) sem tudi ugotovil, zakaj je treba vsak mesec enkrat vpisati uporabniško ime in geslo znova... Zaradi varnosti... Ampak je neposrečeno, ker če se odjavite z diska, izgubite vse podatke o tem, katera sporočila so bila neprebrana... Tako da... Upam, da mi bo uspelo forum tako spremeniti, da ko se boste odjavili iz KulSlo in spet prijavili, ne boste imeli vseh sporočil neprebranih... Prosim pa vse za potrpljenje, vem da se ves čas nekaj spreminja, ampak tokrat gre za zadnjo korenito spremembo, saj je forum še iz "starih časov", prijava pa je od letos in oba sistema je nekako treba povezati. Druga možnost je, da naredim svoj forum, kar bi lahko, glede na to, da je tudi mnenje o receptu neke vrste forum, ampak za to bi potreboval nekaj mesecev, ker gre za zelo kompleksno stvar, tudi če jo zelo "oskubim" Pozdrav Jernej Urednik kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

19. nov 2001 21:43

Beti: Aktivacija je to, da po emailu dobite aktivacijsko kodo, torej se lahko prijavite vsi, ki napišete pravi email, drugače ne dobite kode in ne morete zaključiti prijave. Aktivacijsko kodo vpišete le enkrat! Ampak če spremenite e-mail, potem se vam pošlje NOVA aktivacijska koda na ta email in spet morate "dokazati", da ste lastnik emaila. Vse skupaj ima zelo praktičen namen... Da lahko drug uporabnik stopi v stik z vami, ne pa tako kot je sedaj pri starih receptih, da je pol emailov mrtvih. Če želim avtorja recepa ali ocene kaj vprašati, tega ne morem več. Mislim, da če prosim (dobro, zahtevam) za vejavni email, ne prosim za preveč. Mailov ne posredujem nikomur, gre le za to, da lahko uporabniki komunicirajo tudi med seboj. Pozdrav Jernej Urednik kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?malaga
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti