Aki - mi ne odpre
Na pomoč!
Dušanka
<font color=0000ff>vtisi iz 3. srečanja kulinarikov slovenije</font>
http://aki1.moj-album.com/
Zdaj pa bo Dušanka
Aki
| SIBA je napisal/a: |
| Prekmurka, menda se nista zopet izgubila.. Tina Nobeden od naju si ni prečital opis poti.Zanašala sva se en na drugega in posledično sva iskala Pekel v Logatcu.Sva se že videla pred Postojnsko jamo. Je pa bil pravi balzam, ko sem slišal,da ga je ena ekipa štajerk,na poti iz MB v Pekel še bolj sra...a. Pa ne bom povedal, katere štiri so bile... Na poti domov je bilo več sreče, sva najdla iz prve. Glede na to, kako sem iskall Pekel,bi bilo naslednje srečanje zame bolj primerno kar nekje na avtocesti. Lp > siba |
Prosim vse, ki ste poslali slike na bojan@kulinarika.net, da jih še enkrat pošljete. Imamo predober virus checker in je slike zaznal kot virus
Zdaj bo delalo.
Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije
Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije Jaz tudi pošiljam organizatorjem en velik HVALA in lupčka, ker so nam omogočili tako lepo popoldne. Aja pa hvala tudi vsem, ki ste prišli, ker ste vsi prispevali k temu, da je bilo tako, kot je bilo. Meni je bilo samo prekratko, pa nisem uspela vseh spoznat in poklepetat z njimi... Komaj čakam četrto srečanje - se že prijavljam
maja 
Jernej, tudi poslane na tebe so bile zavrnjene - pošiljam ponovno - lep dan
Dušanka
Pridružujem se vsem zahvalam, posamično raje ne bi, da koga ne izpustim. Sem pa še vedno nekako včerajšnja, ne vem, kako je lahko tako hitro minilo tistih dobrih pet ur, ko smo bili skupaj. Kar nekako izginile so.
Vsekakor moramo ponoviti, lahko že kar začnemo načrtovati naslednje srečanje. Vem, da spet malo pretiravam, ampak ne morem iz svoje kože. Vsem, ki so ostali doma, je res lahko žal
Prihodnjič pridite
Moram še povedati, da smo v Vrbnem spoznale pravega Aksija, prav lep štirinožec.
riba-ribica
Jernej, pravkar me je Terlikar 1 obvestila, da vama je ona ponovno moje slike poslala - upam, da bo sedaj v redu
Dušanka
Aki, če je oni gospod s tisto lepo sivo brado in enakimi lasmi tvoj mož, mu povej, da je bil najbolj šarmanten gospod na srečanju - meni seveda 

.
Sem svojemu rekla, naj si ogleda "mušter", kako mora zgledat čez ene par let 


Ognjič
| Ognjič je napisal/a: |
| Bilo je krasno, upam, da bo kmalu nadaljevanje...še najboljše s pričetkom na kakšen petek popoldne in zaključkom v nedeljo, da ne bo šlo toliko hrane v "franže", vmes pa gemo v šotorčke počivat za kakšno urco, al pa tud ne |
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
