Zivjo!
Počasi se bliža prvi rojstni dan mojega otroka in zanima me, če ima kdo kakšen nasvet o tem, kakšno torto naj spečem, da bo otrokom teknila, čeprav ne bo vsebovala sladkorja.
Hvala!
mmajaa
Zivjo!
Počasi se bliža prvi rojstni dan mojega otroka in zanima me, če ima kdo kakšen nasvet o tem, kakšno torto naj spečem, da bo otrokom teknila, čeprav ne bo vsebovala sladkorja.
Hvala!
mmajaa
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.