Prosim vas, če ima kdo izkušnje z vlaganjem šampinjonov v kis, naj mi prosim posreduje recept. Najlepša hvala za sodelovanje! LP
bosa
Prosim vas, če ima kdo izkušnje z vlaganjem šampinjonov v kis, naj mi prosim posreduje recept. Najlepša hvala za sodelovanje! LP
bosa
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.