Odločam se za nakup sadik visečih jagod. Ima katera izkušnje z njimi?
V naprej se zahvaljujem za nasvete.
Lp, Katjuška
Odločam se za nakup sadik visečih jagod. Ima katera izkušnje z njimi?
V naprej se zahvaljujem za nasvete.
Lp, Katjuška
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.