Zadnje čase nas že tako bombandirajo in zavajajo s temi knjigami ,devedeji ,cedeji za samo 1090sit ali malo več.Potem pa ugotoviš da niso vredni tega denarja.
Jaz imam samo zbirko dr.oetker,kupujem pa liso,anjo notri je veliko dobrih receptov in to zbiram.
Če pa rabim kakšen poseben pa grem v knjižnico in si sposodim.
runo01
Velika kuharska zbirka od nedeljca
Ali ima kdo katero od teh knjig, ki jo ne potrebuje več?
Ni pa nujno vseh, ki so na sliki lahko tudi posamično.
1. testenine,
2. žar,
3. krompir,
4. meso,
5. juhe,
7. zelenjava,
9.solata,
10. perutnina,
sporočila na zs
kfKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
