Ali ima katera ali kateri izkušnje z lupljenjem boba. Kako gre ta stvar najenostavnejše. Isto me zanima tudi za čičeriko. Oboje bi rada olupila še surovo.
lp Vesna
Ali ima katera ali kateri izkušnje z lupljenjem boba. Kako gre ta stvar najenostavnejše. Isto me zanima tudi za čičeriko. Oboje bi rada olupila še surovo.
lp Vesna
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.