Matjaž, doma pri meni čaka 100 žlic, 100 krožnikov, 100 vilic, 50 kozarcev (za enkrat), kar nameravam prinesti s seboj, doma tega nikakor ne potrebujem, prostor pa imam tudi omejen. Obljubila sem še serviete, mislim pa, da se že ponavljam.
riba-ribica
3. srečanje kulslo 20. maja 2006 v peklu - prijave
Mcmaja in vrana, se strinjam s carmen, po moje manjka še zelenjava... Pa naredimo kake zelenjavne ražnjiče, solate...
Veri
Ja men so tut ful dobre bučke, malancani pa paprika na žaru...
Teka
Tukaj so PRIJAVE!!!
Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije
Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije Jernej, kaj lahko še en popravek?
Prinesla bom še bučkin zavitek.
hvala vsem. Zdaj vem, kaj bom prinesla.
torej: McMaya (1 oseba): zelenjavni ražnjiči in 2 ali 3 solate (ena s pšenico, druga s kuskusom, tretja še ne vem)
jernej, se posipam s pepelom, nisem hotela povzročit zasmetenja teme. ne bom več...
maja 
Maja se Jernej ni tako hud, čeprav mal bol naglas pove.
Bravo da si se le prijavla. Seveda tudi vsi ostali.
LP Matjaž
mc maya: Joj no, a sem tak bavbav. Samo če ne povem s krepkimi črkami, noben ne opazi.
Pa vsi se nekaj posipate s pepelom, že komaj vidim ven.
Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije
Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije ojla
končno se je tudi meni uspelo prijaviti..pridem, prinesem pa razne solate(makaronova, krompirjeva...), sadje in sokove....če še kaj manjka pa le namignite
Taja
Taja
Pozdravljeni vsi!
Prijavljam dve osebi.
S seboj prinesem:mlad krompir in bovško ovčjo skuto
mešane gozdne gobe,bučke,krompir iz katerih bi naredil minještro(gorilec in lonec
prinesem s sabo)
gozdne gobe za na žar(če le kaj dobim)
za pit: domač luštrek,borovničevec,pivo
pa še kaj...
Lep pozdrav do snidenja!
Bojan

DROT
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
