Saj je vseeno ali mrzla ali vrela voda, hrenavke so dobre take in take. Najboljši so z gorčico in v sveži štručki. HOT-DOG
miia
Kuhanje hrenovk
Nisem brala vsega, zato mogoče odkrivam toplo vodo... Hrenovke so že obarjene, tako da jih je treba samo pogreti. Jaz jih dam v hladno vodo in počakam da le ta zavre... Potem pa ven z njimi in na krožnik...
Lp
juhica
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
