Kuhanje hrenovk

Saj je vseeno ali mrzla ali vrela voda, hrenavke so dobre take in take. Najboljši so z gorčico in v sveži štručki. HOT-DOG miia
Nisem brala vsega, zato mogoče odkrivam toplo vodo... Hrenovke so že obarjene, tako da jih je treba samo pogreti. Jaz jih dam v hladno vodo in počakam da le ta zavre... Potem pa ven z njimi in na krožnik... Lp juhica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.