Pralno-sušilni stroj

paradiz  

član od: 23.11.2005

sporočila: 15

3. maj 2006 10:07

Imam Candy: 5 kg pranje, 2,5 kg sušenje. Suši manj kot pol stroja (približno 5 brisač) dve uri in pol. Nisem zadovoljna! Paradiz

Bernarda  

član od: 18.1.2005

sporočila: 298

3. maj 2006 10:29

jaz sem tudi imala pralno-sušini stroj od Candy.Splph nisem bila zadovolna.Stroj je čudovito opral,,a sušil je zelo,zelo dolgo.,pa še to zelo majhne količine perila.Sedaj imam ločeno,in je čisto druga pesem. Bernarda

jampina  

član od: 5.12.2007

sporočila: 229

7. mar 2011 19:27

Ima kdo kdoma tale pralno-sušilni stroj in kako je zadovoljen z njim? Meni počasi stroj jemlje slovo pa nameravam kupini 2 v enemu ,uporabljala bi sušilec le občasno,pa me zanima vaše mnenje,Najlepša hvala Pralno-sušilni stroj HOOVER WDYNS 642D jampina

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15159

7. mar 2011 21:16

Mi smo ravno sedaj kupili Hooverjev super silent pralni stroj in smo zelo zadovoljni. Sušilec imamo pa Brandtov ozki pa je le razreda c, ker nimamo prostora. Običajno pri teh kombiniranih strojih je tako, da se hitreje pokvarijo zaradi delovanja sušilca, saj 2x bolj obremenjuje stroj kot pranje in sušenje ima tudi 2x večjo porabo. Sama Hoover znamka je zelo v redu, v svetu med vodilnimi in če nimata prostora se kar odločita zanj.

krasjana73  

član od: 21.2.2009

sporočila: 236

8. mar 2011 9:32

Pri naši hiši dela sušilni že enajsto leto brez premora. Naš alergik dobi reakcijo že zaradi tisto malega alergena, kar ga perilo ulovi na zraku. Zatorej pozimi in poleti in še vmes sušimo v sušilnem ;-) Je res,da je razred A+ in račun za el. ni visok. krasjana73

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti