Sem že naročila kar pri Merkurju! Tudi sama imam veliko TW posode, ampak take, kjer ne rabiš hermetičnega zapiranja, prav gotovo ne bom več kupila, ker tudi druge odtehtajo za isto uporabo. Sem pa drugače zadovoljna s TW, s paradižnikom se mi pa še nobena ni obarvala, ker zmerom pazim, da paradižnika ni v teh posodah.
Hvala še 1x!!!
Taia
Shranjevanje tort
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
