Zelo radi imamo dušeno rdeče zelje (sladko kislo), nimam pa prave ideje, kaj naj jem zraven oziroma zraven česa naj postrežem zelje.
P.S. Nismo ljubitelji rdečega mesa. ![]()
Zelo radi imamo dušeno rdeče zelje (sladko kislo), nimam pa prave ideje, kaj naj jem zraven oziroma zraven česa naj postrežem zelje.
P.S. Nismo ljubitelji rdečega mesa. ![]()
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.