Sušilec res prišpara tvoj čas in energijo in mislim, da je to najbolj vredno.
Poleg tega si sploh ne moremo predstavljati, koliko svinjarije iz zraka polovi na štriku obešeno perilo, še posebej v večjih mestih. In to potem oblečemo, ker je "kao" čisto. No, toliko o higieni, še posebej pri spodnjem perilu. Skratka, tudi jaz sem bolj postrani gledala, ko sušilca še nisem imela, zdaj pa je nepogrešljiv - tudi zaradi zaprtja stalne razstave perila na balkonu.
Sušim vse, razen volnenih puloverjev, ki jih obesim na obešalnik. Skrčijo se pa oblačila samo prvič, pa še to komaj opazno. Imam Boschev sušilec (Maxx) in vse (bombaž in sintetiko) vedno sušim na "zelo suho". Po sušenju je perilo "mehko in dišeče" in mehčalca pri pranju skoraj ne uporabljam več. Vedno pa takoj vse, razen majic in strajc, brez likanja zložim. Ostalo je popolnoma gladko in likanje ni potrebno. Posteljnino imam ravno zato "krep" (ha, ha).

mandarinca