delala bom sirove štruklje, pa me zanima če bo ok, če jih zavijem v srebrno folijo in dam kuhat? Do zdaj sem jih vedno v kuhinjski servet, pa se mi zdi, da je blo mal vonja po mehcalcu
vida70
Temo je spremenil(a) vida70 dne 18. mar 2006 10:49:31
delala bom sirove štruklje, pa me zanima če bo ok, če jih zavijem v srebrno folijo in dam kuhat? Do zdaj sem jih vedno v kuhinjski servet, pa se mi zdi, da je blo mal vonja po mehcalcu
vida70
Temo je spremenil(a) vida70 dne 18. mar 2006 10:49:31
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
| Kaj jutri za kosilo? | Venturini |
| MOJ vrt | Trixi |
| malo za hec | johana |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Orehovi štruklji z jabolčnim sorbetom in cimetom

Ribja juha s testeninami