A je že kdo poskusil narediti šarkelj v kruhomatu?
Lp
Dolores
A je že kdo poskusil narediti šarkelj v kruhomatu?
Lp
Dolores
Jaz pripravljam šarkelj v kruhomatu po tem receptu (najprej mokre sestavine, nato suhe in nazadnje kvas, pečem na programu za normalno peko):
2 dl smetane za stepanje
3 jajca
malo limoninega soka
ščepec soli
125 g sladkorja
1 vanilijev sladkor
200 g masla (narezanega)
500 g moke
75 g mletih mandeljnov
100 g rozin
1 vrečka suhega kvasa
malaga
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.