Modna revija burda

jennita  

član od: 3.6.2010

sporočila: 6

15. jun 2010 10:22

Večino Burdinih krojev se da najti na naslovu http://www.siviljstvo-urska.si/kroji/burda. Lahko iščeš po ključni besedi, številki kroja. Pri vsakem kroju je še skica ali celo podrobnejši opis, mislim, da samo v nemškem oz. angleškem jeziku. Na spletni strani krojev (še) ne prodajajo, lahko pa poiščeš številko kroja in potem odhitiš v eno izmed trgovin, kjer se da kroje kupiti. jennita

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

17. jun 2010 16:08

vpišite brez pike. pa bo delalo..

Karmen33  

član od: 25.1.2007

sporočila: 31

29. nov 2010 23:03

Lahko greste direktno na strani burda , so v nemščini. Tam najdete posamezne kroje, ki se jih da naročiti v BTC hala A , trgovina Sukno. Blago pa tam meni ni najbolj kvalitetno, zato kupujem v Firencah ali Kilometru, ampak tudi tam ni dosti boljše. Sem pa našla eno lušno trgovino. Problem je, ker je tudi blago drago. Je pa seveda prednost v kvalitetnem šivanju. Kupim pa najraje Ottobre- tam so kroji tudi za normalne in ne samo vitke- Ottobre woman (izide 2x letno). Če naročiš posamezne kroje Burda, dobiš sicer enega po 3 evre, nekaj takega, a vse številke so tudi do 54 ali 60. Če kroj najprej prerišeš na papir- prekopiraš- potem ti ostane za vedno. Pri teh cenah se gotovo splača za otroke sam šivati. Meni osebno je to prišlo na misel, ko sem morala zase dati za eno srajco 80 evrov , za krilo pa 50. Seveda tako, da ti ne razpade takoj, ampak da jo imaš vsaj za eno leto. Jaz namreč nisem tip človeka, ki bi kar menjaval obleke vsako leto. Najraje imam par let iste kose garderobe. Seveda take, ki so mi všeč. Karmen33

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

30. nov 2010 6:32

Kje pa je tista "lušna trgovina"?

 

Sicer pa mogoče pogledaš tudi v Svet metraže.In kolikor vem,se tudi v stari Ljubljani odpira trgovina z blagom in ostalimi pripomočki.

anaevahttp://poosmiinpol.blogspot.com/

priv  

član od: 7.11.2006

sporočila: 266

30. nov 2010 7:17

mene pa zanima če ima katera kakšno revijo od pletenja in kvačkanja staro in jo ne potrebuje več. mpri meni b0o zelo doborsošloa. hvala in lep dan priv priv

zlati  

član od: 10.12.2011

sporočila: 7

28. feb 2014 20:47

ali ima kdo kroj za ukrojit kuhinjsko rokavico.

Nujno rabim

 

lp

 

zlati

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

1. mar 2014 3:57

Mal se hecaš, a? Daš roko na papir, štirje prsti plus en (palec), občrtaš v velikosti, ki jo želiš in to je to. Pa na rob za šiv ne pozabi!

lp

cervus

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

1. mar 2014 9:27

Lako, može svako!

 

naor

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti