Astro dinner

neznan uporabnik
tema odprta - 17. okt 2001 20:10 | ogledi: 2.263 | odgovori: 2

Pozdravljeni!

Zanima me, kje bi dobil jedi,

ki so povezana z nebesnimi znamenji.

To pomeni jed, oziroma hrana, ki je značilna za določeno nebesno znamenje. Iz teh jedi bi rad nato sestavil menu.

Lep pozdrav! LAKI

neznan uporabnik

22. okt 2001 13:30

Laki - nič sreče ne bo. Ker je tudi mene firbec matral na to temo, sem poslala vprašanje s tem v zvezi na eno od slovenskih astroloških internet strani. Odgovor je bil nekako naslednji:Če k zadevi pristopimo resno (torej z upoštevanjem astrologije kot vede)je praktično nemogoče svetovati določeno hrano za posamezna nebesna znamenja, že zato, ker na posameznega človeka vpliva več stvari (ascendent, Sonce...)- tako tudi na primerno hrano. Če kar citiram odgovor (upam, da mi ne bodo zamerili):"Ce vam npr. kot Ribi ali Devici svetujem lahko, brezmesno hrano, solate,juhe, je lahko moj nasvet namrec neprimeren; ce imate v Ascendentu Leva, boste tezko pogresili tudi kaksno mocnejso hrano..." Tako da Laki, če pa ste hoteli k zadevi pristopiti bolj z lahkotne strani, vam predlagam, da si vse skupaj preprosto izmislite. Le redkokdo vam bo upal oporekati, če boste le dovolj suvereni. Če boste mizo ustrezno dekorirali, lepo izpisali menije in jih opremili z malce nenavadnimi imeni (Deviška juha, Škorpijonov zrezek, Levja solata ....)- pomagajte si z recepti z naših kul strani in veliko domišljije. Pa uspešen večer vam želim! LP Tinca

neznan uporabnik

4. nov 2001 10:45

Hojla! Sicer vam na tole odgovarjam malo pozno, vendar vseeno... Malo sem pobrskala po internetu in našla zanimivo stran (sicer v angleščini ), ki govori prav o hrani, povezani z nebesnimi znamenji. Pri vsakem znamenju je tudi nekaj receptov, ki vam bodo morda celo prišli prav...čeprav so se meni na prvi pogled zdeli precej ameriški (in ne prav po mojem okusu). Sicer pa lahko ob teh receptih dobite vsaj navdih http://food.astrology.com/sitemap.html Lep pozdrav maja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti