Kuhinjska posoda

kkonva  

član od: 20.12.2003

sporočila: 9

tema odprta - 5. feb 2006 8:12 | ogledi: 2.419 | odgovori: 5

Ker se kmalu selimo v novo stanovanje, bi rada imela tudi novo posodo.Pa me zanima vaše mnenje glede tega, v kateri posodi se nabolje kuha.

Lep pozdrav

Lunika  

član od: 30.8.2004

sporočila: 254

5. feb 2006 9:23

Tefal, Lagostina. Mama ima Zepter, ampak meni so ti lonci tako neznansko nerodni (težki) in če kuhaš na klasičen način, je pomoje nakup metanje denarja stran (tako ali tako je... ). Lp, Tina

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

5. feb 2006 19:31

Prisegam na Lagostino, WMF in Tefal. To tudi imam in uporabljam. Za tiste drage in najdražje posode sem pa premajhna. ) lp Julija

rastko2  

član od: 17.1.2006

sporočila: 15

5. feb 2006 19:59

Kako pa ste zadovoljne uporabnice posod Fissler? rastko2

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

5. feb 2006 21:03

Naša mami ima Lagostino že sigurno 15 let, pa je posoda kot nova (od vsakodnevnem kuhanju, 5 članov)... Mislim da se bo znašla tudi v moji kuhinji ko bo čas. lp, Marija

Lipa  

član od: 28.7.2003

sporočila: 243

5. feb 2006 22:14

Rastko2, imam Fisslerjeve black edition, iz alu litine, s prevleko iz titana in keramike, uporabna je tudi v pečici (vendar je tam, resnici na ljubo, še nisem uporabila). Ima debelo dno, tako da lahko pečeš brez maščobe, posoda je vsestranska in z eno besedo odlična. Priprava piščančjega mesa npr.: popečeš, seveda brez maščobe, po vseh straneh, pokriješ s pokrovko, izključiš el.ploščo...in se peče dalje - ekonomično. Dušenje zelenjave za enolončnice - mačji kašelj, ni šans, da se ti kaj prime in da ti ne uspe. Iz preteklih forumov se spomnim, da je g. Riko omenil, da ima Fisslerjeve blue point ekonom lonce, poslal je celo navodila za pripravo v njih - no, on jih je zelo pohvalil - in ne dvomim v njegovo presojo. Skratka, če se odločiš za Fisslerjeve izdelke je to (izredno) DOBER (in žal drag) NAKUP, ki pa se obrestuje. LP L

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti