Malo za šalo, malo zares

akurin  

član od: 11.4.2003

sporočila: 153

26. jan 2006 14:23

Meni pa je smrdel cigaretni dim in to pri vseh treh. Mož se je odvadil kajenja že na začetku prve nosečnosti. Glede hrane pa: od začetka do konca nosečnosti nobenih slabosti, jedla pa sem vse po vrsti. Lp anita

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

26. jan 2006 14:31

Med prvo nosečnostjo sem oboževala svežo žemljo z delikatesno slanino in zraven hruškov kompot, kupljen, ne tisti domači. Pa tudi vse drugo mi je šlo zelo v r..., posledic za težo pa nobenih. Tu in tam mi je teknilo šilce žganja, takole enkrat na dva meseca, pa tudi kozarec rdečega vina sem spila ob kosilu, ampak nikdar več kot deci. V drugi nosečnosti se je ponovila zgodba s slanino, žemljo in hruškovim kompotom, se mi je pa upirala večina druge hrane. Kljub slabemu teku in težavam sem se zredila za 27 kg (prvič samo za 13), saj sem večino nosečnosti preležala. Svakinja pa se je utapljala v ruslih s čebulo....teh je pojedla tudi dva "tegla" na dan, vsaj v prvih treh mesecih. Mamamia mamamia

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

26. jan 2006 14:47

Lisicka, sigurno ne, sej bi me kap!!!! Sporočilo je spremenil(a) lidka dne 26. jan 2006 14:48:56

romanad  

član od: 18.1.2006

sporočila: 340

26. jan 2006 15:06

meni pa so najbolj prijale pomaranče pojedla sem jih cele zaboje pa češnjev kompot -domač. Svakinji sem spraznila shrambo .drugače pa sem se počutila zelo zelo dobro. Hrana tudi v prvih treh mesecih ni našla poti nazaj- kile so pa šle gor 22 kg. ROMANAD

terlikar 1  

član od: 10.3.2005

sporočila: 994

26. jan 2006 15:30

Med nosečnostjo mi ni bilo slabo niti en dan,od hrane mi je prav vse dišalo-no saj mi danes tudi.Sem pa bila nora na mandarine in sem jih bila sposobna zmazati tudi celo gajbico v dveh dneh.Edina stvar ki mi je tam konec 4 meseca zasmrdela so bili cigareti. Bernarda

suzanar  

član od: 29.1.2004

sporočila: 458

26. jan 2006 16:04

Iz prve nosečnosti se spomnim samo groznega apetita. Prve tri mesece sem samo žrla - vse je bilo dobro. Začela sem jesti celo pašteto, ki je že iz osnovnošolskih let nisem dala v usta, ker se mi je zamerila. Potem se je to žretje umirilo, a še naprej sem jedla vse. Pri drugi mi je bilo bolj slabo. Zjutraj je bil dovolj že otrokov šmrkelj, ki ni nikoli manjkal,da sem končala nad školjko. Smrdelo mi ni pa nič. Pri obeh pa sem se zredila samo 9 kg. Kljub dobremu apetitu. Suzana

santina  

član od: 30.7.2003

sporočila: 227

26. jan 2006 17:03

Rodila sem 4 x in prva dva meseca sem tudi jaz bruhala. Izbruhala sem skoraj vse, še testenine, ki jih obožujem. Potem sem jedla vse, ogromno sadja (drugače ga skoraj ne jem) in nenormalne količine slaščič; tortice, indijančke, krem šnite......... Smešno, da drugače ne jem popolnoma nobene sladke stvari

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

26. jan 2006 17:20

Berem in berem ,pa vidim da nobena ni bila usekana na sladoled.Pojedla bi ga lahko na tone ,dve banjici na dan sem zmazala ,kmalu bi bankrotirali.Prve tri mesece mi je bilo grozno slabo in sem hujšala ,pa sem potem vse nadoknadila.Smrdelo mi je edini lepilo ,ker delam v čevljarski industriji,sem bila več na stranišču kot na delovnem mestu. lp goga

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

26. jan 2006 22:11

Pred mano pa noben kozarec gorčice ni bil varen )) Toliko, kot sem jo pojedla v prvi nosečnosti, je nisem ne prej in ne kasneje. Je pa zanimivo, da jo tudi moja prvorojenka obožuje. V drugi in tretji nosečnosti sem pa itak jedla vse v prav nenormalnih količinah. Temu primerna je bila seveda tudi kilaža. )) Ja, slabo mi ni bilo pa niti enkrat samkrat. lp Julija

lila  

član od: 31.8.2001

sporočila: 78

26. jan 2006 22:18

Smrdelo mi ni nič, bruhala pa sem samo 1x in to samo takrat ko sem pojedla preveč pomaranč in me je izdala kislina. Dobro mi je bilo vse: sladko, kislo, grenko, slano, mastno, mlečno, trdo, mehko, tekoče, mrzlo, hladno...., brez omejitev. Imam pa tako izbirčnega otroka, da joj me joj..... Lili

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti